skip to Main Content

Hemen Bugün iletişime geçin

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için sizin görüşlerinize ihtiyacımız var. Lütfen bizimle ilgili görüşlerinizi memnuniyetinizi yada  sormak istediğiniz soru ve varsa sorunlarınızı bize aşağıdaki  mail form ile iletiniz alanında uzman personelimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaktır

Bize Ulaşın

Email: info@sysasansor.com.tr
Telefon: +90 532 598 7323
Adres: Atatürk mh. Yıldız sk. No10/A Ünye / Ordu

  Lokasyonumuz

  +90 452 502 3675 +90 532 598 7323 info@sysasansor.com.tr Atatürk mh. Yıldız sk. No10/A Ünye / Ordu
  Yürüyen Merdiven Hizmeti

  Periyodik Yürüyen Merdiven Bakımı ve Hizmeti

  Yürüyen Merdiven Nedir?

  Yürüyen merdiven, basamakları devamlı olarak dönen bir palet üzerine yerleştirilmiş, elektrik enerjisi ile çalışan merdiven çeşididir.
  İnsanları yukarı ya da aşağı yönde taşımaya yararlar.
  Asansörlere göre daha fazla insan taşıyabildikleri ve sürekli sirkülasyon oluğu için, başlıca kullanım alanları oteller, alışveriş merkezleri, tren ve metro istasyonları ile havaalanlarıdır.

   

  YÜRÜYEN MERDİVEN  BAKIMININ AVANTAJLARI

  • Her şeyden önce yürüyen merdivenlerin TSE yetki belgeli eğitimli uzman personelli firma tarafından aksatılmadan ayılık bakım ve kontrolleri kurum ve kuruluşlar tarafından yılda bir kez yıllık periyodik kontrolleri yapılması yasal olarak zorunluluktur.
  • Günümüzde ihtiyaç haline gelen ve yaygınlaşan Yürüyen merdivenlerin aylık bakım ve kontrollerinin aksatılmadan yapılması mekanik ve diğer parçaların daha uzun yıllar sorunsuz sessiz ve güvenli çalışmasını sağlar can ve mal kaybı açısından ise çok ciddi önem taşır ayrıca ekonomik yönden bu işlemin düzenli yapılması önemlidir.
  • Yürüyen merdiven ve bantta meydana gelebilecek bir kaza sonucunda bina sorumlusu ve yolcu arasından bir ihtilafın mahkemeye taşınması durumunda merdivenlerin düzenli olarak TSE hizmet yetki belgeli firma tarafından ayda bir bakım kontrolleri kurum ve kuruluşlar tarafından yılda bir kez olmak üzere periyodik kontrollerininin aksatılmadan yapılması bina sorumlularının mahkemelerde zor durumda kalmalarına mahal vermeyecektir.

  YÜRÜYEN MERDİVEN HİZMETİNDE NELER YAPIYORUZ?

  • Yürüyen merdiven montaj ve kurulumu
  • Yürüyen merdiven aylık periyodik bakım ve servis hizmeti
  • Yürüyen merdiven modernizasyonu
  • Yürüyen merdiven yedek parça temini

  SYS Asansör ve Yürüyen Merdiven bakım tamir montaj işlerinizi profesyonel hizmet anlayışı ile 25 yıldır çözüme kavuşturuyoruz. Sizi de  mutlu müşteriler ailemiz içinde görmek isteriz bizlere iletişim sayfamız üzerinden  ulaşabilir  soru ve sorunlarınızı kendi alanında uzman personelimize aktara bilirsiniz

  Back To Top
  Call Now ButtonHemen Şimdi Teklif Alın