skip to Main Content

Hemen Bugün iletişime geçin

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için sizin görüşlerinize ihtiyacımız var. Lütfen bizimle ilgili görüşlerinizi memnuniyetinizi yada  sormak istediğiniz soru ve varsa sorunlarınızı bize aşağıdaki  mail form ile iletiniz alanında uzman personelimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaktır

Bize Ulaşın

Email: info@sysasansor.com.tr
Telefon: +90 532 598 7323
Adres: Atatürk mh. Yıldız sk. No10/A Ünye / Ordu

  Lokasyonumuz

  +90 452 502 3675 +90 532 598 7323 info@sysasansor.com.tr Atatürk mh. Yıldız sk. No10/A Ünye / Ordu
  Asansör Arıza Servisi

  Asansör Arıza Servisi

  Asansör Arıza Servisi

  SYS Asansör ve Yürüyen Merdiven olarak , insan asansörleri  makine dairesiz asansörler, yük asansörü , elektrikli asansörler, sedye asansörleriservis asansörleri, panoramik asansörler ve Engelli asansörlerinin bakım, revizyon, montaj, kurulum, onarım ve servis hizmetlerini Ünye / Ordu da Hizmet vermekteyiz.

  Karadeniz Bölgesi sınırları içinde yer alan 19 ilimizden bizleri arayabilirsiniz kısaca hizmet verdiğimiz iller arasında
  Trabzon, Gümüşhane, Samsun, Artvin, Giresun, Rize, Bayburt, Bartın, Sinop, Zonguldak, Tokat, Ordu, Karabük, Ardahan, Düzce, Amasya, Bolu, Çorum ve Kastamonu Bölgelerinde Günün her saatinde bizleri insan asansörleri  makine dairesiz asansörler, yük asansörü , elektrikli asansörler, sedye asansörleri,  servis asansörleri, panoramik asansörler ve Engelli asansörlerinin bakım, revizyon, montaj, kurulum, onarım ve servis hizmetleri için arayabilirsiniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Asansörlerinizin  kullanım ömürleri sonunda sorun çıkarması durumu, konusunda teknik deneyimli uzman personelimiz arıza tespitiyle soruna müdahale edilip güvenle çalışmasını sağlar.

  Asansörlerinin servis bakım onarımlarında kullanılan yedek parça ve ekipmanlar Ülkemizin ve dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünleri olup kalite olarak birinci sınıftır.

  Servis Bakım Onarımda görev yapan teknik personelimiz konusunda uzman deneyimli olup tümü eğitimli ve sertifikalıdır. Böylece arızanın tespitinden sonra sorunun giderilmesi  onarılması kısa sürmektedir.

  Üyne Asansör Firması

  SYS Asansör ve Yürüyen Merdiven bakım tamir montaj işlerinizi profesyonel hizmet anlayışı ile 25 yıldır çözüme kavuşturuyoruz. Sizi de  mutlu müşteriler ailemiz içinde görmek isteriz bizlere iletişim sayfamız üzerinden  ulaşabilir  soru ve sorunlarınızı kendi alanında uzman personelimize aktara bilirsiniz

  Back To Top
  Call Now ButtonHemen Şimdi Teklif Alın