skip to Main Content

Hemen Bugün iletişime geçin

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için sizin görüşlerinize ihtiyacımız var. Lütfen bizimle ilgili görüşlerinizi memnuniyetinizi yada  sormak istediğiniz soru ve varsa sorunlarınızı bize aşağıdaki  mail form ile iletiniz alanında uzman personelimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaktır

Bize Ulaşın

Email: info@sysasansor.com.tr
Telefon: +90 532 598 7323
Adres: Atatürk mh. Yıldız sk. No10/A Ünye / Ordu

  Lokasyonumuz

  +90 452 502 3675 +90 532 598 7323 info@sysasansor.com.tr Atatürk mh. Yıldız sk. No10/A Ünye / Ordu
  Hasta Asansörleri ( Sedye Asansörü )

  Hasta Asansörleri ( Sedye Asansörü )

  Hasta asansörleri sedye üzerine taşınan hastaların taşınması için tasarlanmıştır. Sedye asansörleri son derece konforlu olmalıdır.

  Sedye asansörleri diğer İnsan  yada Yük asansörlerine göre hissedilmeyecek kadar sarsıntıya sahip olmamalıdır. En ufak bir sarsıntı titreşim sedye üstünde yatan bir hasta için tehdit oluşturabilir.

  anti bakteriyel bir ortama sahip olmalıdır. Sedye asansörleri orijinal gerçek paslanmaz çelik kaplamalı malzemelidir. Hastaların hiçbir şekilde rahatsız olmamaları için tasarlanmıştır. Asansör kabininin içinde ki her detay çok önemlidir.

  Sedyede yatan herhangi bir hastanın rahat bir şekilde taşınması için tutunma kolları, kabin tasarımı aydınlatmaları ve havalandırma sitemi son derece iyi olması çok önemlidir.

  Kabin içi boyutları opsiyonel olarak belirlenmiştir. Bunun yanında taşıma kapasitesi olarak da 1600, 2000 ve 2500 kg gibi taşıma kapasitelerine sahip olabilir.

  Sedye asansörlerin bakım ve onarım süreci titizlikle ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Küçük bir ayrıntının bile göz ardı edilmesi büyük olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bunun için asansör ekipmanına sahip her bir parçası düzgün bir şekilde elden geçirilmelidir. Hastaya yapılacak en ufak geç müdahale hasta için hayati söz konusu olabilmektedir Bunun için asansörün üzerine inşa edildiği sistem iyi kontrol edilmelidir.

  Asansör kabini sedyeye rahat uyumluluk sağlamalıdır. Hastanın refakatçisi ve onun yanında ki bir veya iki kişinin rahatça asansör kabinine girip konforlu bir şekilde asansörde hareket etmelidir.
  Örneğin; sedyenin kabine zor girdiği bir asansör her ne kadar estetik bir yapıya sahip olsa bile en önemli ayrıntı göz ardı edildiği için tercih ve kullanım dışında kalacaktır.

  Hasta Asansörleri ( Sedye Asansörü ) bakım tamir montaj işlerinizi profesyonel hizmet anlayışı ile 25 yıldır çözüme kavuşturuyoruz. Sizi de  mutlu müşteriler ailemiz içinde görmek isteriz bizlere iletişim sayfamız üzerinden  ulaşabilir  soru ve sorunlarınızı kendi alanında uzman personelimize aktara bilirsiniz

  Back To Top
  Call Now ButtonHemen Şimdi Teklif Alın